Přejít na obsah

eLerning

Okamžité řešení pro Vás
E-learning -  fenomén vzdělávání 21. století. Ohromuje svou rozsáhlostí, přitahuje  množstvím technických možností, postihuje téměř všechny oblasti lidského  vědění, přibližuje jinak geograficky vzdálené dění až do naší pracovny.  Je to kamarád, který šetří náš čas i peníze, který přináší dosud  netušené a nepoznané možnosti rozvoje naší vlastní osobnosti. Jste-li  jeho potenciální autor, tutor, manažer, klient či jen fanoušek, pak je  tato rubrika určena právě Vám.

Hovořme pouze o skutečném e-learningu a podívejme se, jak tento pojem vnímá například EF VŠB-TU ,  ČVUT , Gymnázium Cheb , Česká zemědělská univerzita v Praze (CULS) a  další. Je to vlastně elektronický vzdělávací kurz, který se celý  odehrává výlučně v prostředí internetu a nabízí bohatou, poutavou a  interaktivní výukovou zkušenost.

1) Pohybujete se pouze za  pomoci svého webového prohlížeče, nestahujete do svého počítače žádné  soubory a systém nemá žádné nároky na pořízení jakéhokoliv softwaru.

2)  Vše, co potřebujete, je přístupné z jakéhokoliv počítače s připojením k  internetu a nainstalovaným webovým prohlížečem, kdekoliv na světě a,  samozřejmě, kdykoliv.

3) Interaktivní prvky internetu jsou  spouštěny cílenou podporou spolupráce mezi studenty a dále pak interakcí  mezi studentem a odborným tutorem.

4) Kurzy poskytují vzdělávací obsah, cvičení a interaktivní prvky, které jsou vždy možné pouze on-line.
Buďte vždy o krok před konkurenci !

Jsem schopen Vám nainstalovat a na serverech zprovoznit  systém elektronického distančního vzdělávání (  e-learning ) na bázi Moodle, který používají jak Univerzity v ČR, tak  velké množství středních škol , jakož i komerčních subjektů zabývajicích  se vzděláváním.

V případě zájmu mne prosím kontaktujte.
©2017 Vratislav Kořínek
Návrat na obsah