Přejít na obsah

Konzultace-analýzy

FAQ
Návrh optimálního řešení.

Jestliže  chcete zjistit co je nejlepší pro Vaší společnost, nebo potřebujete  vědět co přesně nabízím, jsem Vám k dispozici, abych pro Vás  připravil řešení, které bude splňovat Vaše požadavky a připravil Vám  řešení na míru.

Vycházím při tom z bohatých zkušeností  získaných při řešení různých typů požadavků, mám k dispozici  vypracované řešení pro stránky různého typu, např. firmy, jednotlivce,  informační portály, úřady, stránky obcí a měst, školy a pod., vše s  důrazem na ergonomii prezentace a umím tyto informace prostřednictvím  naší práce poskytnout klientovi.

Postup při výrobě webové stránky
  • V první fázi jsou nejdůležitější konzultace, při kterých si  ujasníme, jak bude finální produkt pracovat. Ušetří se tím mnoho  času a sil při pozdějším možném upravování funkcionality.  
  • Navrhnu grafické řešení webové stránky, které Vám předložím k posouzení a schválení. Jestliže budete s mým návrhem spokojený(á), posuneme  projek do dalšího stádia.  
  • Nyní začneme samotné  programování funkci. Průběžně budete informováni o průběhu práce,  případně kontaktování v případě nejasností.  
  • Zašlu Vám odkaz na pracovní verzi stránky, aby jste mohli ovlivňovat její vývoj.  
  • Stránky naplním testovacím obsahem ( platí pro CMS) nebo vámi dodanými  materiály(platí pro statické stránky), které upravíme do jednotné  grafické podoby, aby ladily se stylem stránky.  
  • V případě náročnějších projektů spustím testovací provoz webových  stránek. V tomto stádiu je potřeba, aby co nejvíce budoucích  uživatelů, resp.redaktorů otestovalo všechny funkce. Takto můžu,  podle vašich připomínek, odladit chování webové stránky v reálném  nasazení.  
  • Následuje samotné uvedení do "ostrého" provozu.  
  • Naše spolupráce může pokračovat formou technické podpory v případě jakýchkoliv problémů, spojených s provozem webu.  

Po dohodě, můžu projekt dále spravovat, např. se postarám o včasnou aktualizaci, po dodání obsahu a td.
©2017 Vratislav Kořínek
Návrat na obsah