Přejít na obsah

Rozšíření CMS

Co je CMS Typo3
Extensions

Aktuality
Generuje  seznam novinek, aktualit (zpráv) v určeném rozsahu a formátu. Zprávy je  možné seřadit do kategorií a různě je filtrovat, např.podle času  vytvoření, kategorie a td. Zobrazí detail zprávy, stránkový seznam, nebo  kompletní archív.

Ankety
Hlasovací ankety pro návštěvníky stránek.
 
Adresář
Adresář pro Vaši potřebu, nebo jej můžete zpřístupnit ostatním.
 
On line uživatele
Zobrazje aktuální stav uživatelů a návštěvníků webu na stránce.

Vyhledávání
Vyhledávání  zadaných slov, nebo celých výrazů v obsahu stránek. Zrychlí tak  uživatelům nalezení požadované informace na Vašich stránkách. Rozšířené  vyhledávání umožňuje upřesnit v kterých sekcích je nutné vyhledávat.

Chráněná zóna
Vytváří  sekce, které jsou přístupné jen po přihlášení uživatele. Uživatele je  možné rozdělit do skupin a následně jednotlivým skupinám přidělit  individuální přístupové práva k určeným sekcím.

Registrace
On-line  registrace uživatelů, zákazníků, nebo firem. Registrovaným uživatelům  můžete povolit přístup na skryté stránky (Private Zone),nebo jen Vámi  určenou oblast Vašeho webu, zasílat informační maily, nebo vyžádané  reklamní materiály a td.  

Mapa stránky
Přehledně zobrazí kompletní strukturu webové stránky. Je možné vytvořit mapu stránek jen pro vybrané sekce webu.

Kontaktní formulář
Kontaktní  formulář s vybranými položkami, např. jméno , adresa, mail, tel. a  podobně. Údaje budou odeslány na Vámi určenou mailovou adresu (adresy).

E-Shop
Automatický  on-line objednávkový systém zboží nebo služeb. Vytvoří se katalog  nabízených položek s cenami, obrázky a td., který je okamžitě přístupný v  internetu.

Sledování pohybu uživatelů na stránce
Sledování  návštěvnosti Vašich webových stránek a chování uživatelů na nich.  Umožňuje vyhodnotit nejsledovanější části Vašeho webu a podle toho  přizpůsobit obsah jednotlivých části Vašeho webu. Velmi mocný  marketingový nástroj.

Fotogalerie
Umožňuje vytvoření fotogalerie s mnoha možnostmi nastavení. Vhodné pro rozsáhlé prezentace výrobků,služeb a pod.
 
RSS export a import
Umožňuje sdílet obsah jakékoliv části webu.

Samozřejmě  existuje další řada rozšíření - extenzions, které lze aplikovat podle  konkretního požadavku na funkčnost Vaší web stránky.
©2017 Vratislav Kořínek
Návrat na obsah