Přejít na obsah

Webdesign

Okamžité řešení pro Vás

Na základě bohatých zkušeností v  oblasti grafiky a multimédií jsem schopen prezentovat Vaší společnost ve  "virtuálním světě" způsobem, který se nejvíce hodí pro Váš druh činnosti,  i oblast Vaších partnerů a potencionálních zákazníků.

Již dávno nestačí mít firemní internetovou  prezentaci udělanou "doma na koleně" a pouze těžit ze samotné  přítomnosti na internetu, jak tomu byl o "kdysi dávno".

Teď se prezentace na internetu stala  "výkladní skříní" firmy a mnoho z Vašich zákazníků, či obchodních  partnerů se setkává s Vaší nabídkou poprvé, právě prostřednictvím  internetu.

To klade ty nejvyšší nároky na profesionalitu a celkovou  funkčnost celé prezentace tak, aby návštěvník získal dojem, který jej  nepřiměje obrátit se jinam a přiměje ho objednat si službu, koupit si  Váš výrobek či splnit jiný účel celé prezentace právě u Vás.

Jsem schopen navrhnout a vytvořit  profesionální, plně funkční a hlavně velmi spolehlivou prezentaci pro  Vaši firmu. Používám nejnovější technologie, včetně SEO. Jsem schopen vše vytvořit přesně podle Vašich představ.

V případě zájmu mne prosím kontaktujte.
©2017 Vratislav Kořínek
Návrat na obsah